top of page
budowa|budowlany
gold_2023.png
gold.png
budowlana-2021-logo-200.png
budowlanej 2020 logo gold 1500_edited.jp
Najlepsi-2024.png

IS BUD® to nie tylko znak jakości w budownictwie, to Twój niezawodny partner na rynku. Pod tą marką skupione są firmy realizujące projekty od Warszawy po Brukselę i Berlin — od modernizacji apartamentów po budowę dużych kompleksów komercyjnych.

Nasz zespół to elita świata budowlanego: inżynierowie, architekci i projektanci, posiadający międzynarodowe kwalifikacje i doświadczenie w pracy w różnych krajach. Wprowadzamy innowacje i styl w każdy projekt, od rozwiązań energooszczędnych w prywatnych domach po zastosowanie najnowszych technologii w budownictwie przemysłowym.

Dla firm budowlanych w Polsce, Belgii i Niemczech: zapewniamy pełen zakres usług budowlanych i konsultingowych. Pomagamy na każdym etapie — od projektowania po oddanie obiektu, biorąc pod uwagę specyficzne wymagania i standardy każdego kraju.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w jakość, dbałość o szczegóły i dążenie do innowacji pozwolą zrealizować każdy projekt z niezrównanym mistrzostwem. Zwróć się do IS BUD® — a Twoja budowa będzie oparta na fundamencie niezawodności i profesjonalizmu.

Zadzwoń do nas

Email

Galeria

Zadzwoń do nas

Email

bottom of page